Biznes

Z jakich usług możesz skorzystać w PragmaGO?

Z jakich usług możesz skorzystać w PragmaGO?

Ciężko rozwijać swoją firmę bez odpowiednich funduszy. Na szczęście istnieje sporo możliwości zewnętrznego finansowania, dzięki którym zadbasz o swój biznes. W PragmaGO masz do wyboru wygodne usługi dla przedsiębiorców: faktoring (ze stałą umową lub finansowanie faktur od czasu do czasu), finansowanie podatków oraz finansowanie zakupów. Na czym polegają te opcje i kiedy warto z nich skorzystać? Przeczytaj artykuł!

Faktoring i finansowanie faktur

To usługi, które warto wykorzystać, jeżeli wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności. Zamiast czekać nawet kilkadziesiąt dni, aż odbiorca przeleje pieniądze na konto – wystarczy przekazać fakturę PragmaGO i uzyskać gotówkę od razu. Dzięki temu zadbasz o płynność finansową swojej firmy, a środki wykorzystasz tak, jak potrzebujesz. Możesz np. skorzystać z atrakcyjnej okazji rynkowej czy spłacić bieżące zobowiązania.

Faktoring sprawdzi się w sytuacji, gdy masz stałych kontrahentów, którym wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności i chcesz uzyskać limit faktoringowy (ciągły dostęp do gotówki – nawet 1 mln złotych). Finansowanie faktur jest z kolei opcją dla tych osób, które chcą uzyskać szybszy dostęp do pieniędzy jedynie od czasu do czasu (bez podpisywania stałej umowy, do 250 tys. złotych).

Finansowanie podatków

Masz przejściowy problem z uzyskaniem środków na opłacenie PIT, CIT, VAT lub ZUS? Aby nie mieć długów wobec państwa, uchronić się przed odsetkami i karą – warto skorzystać z finansowania podatków w PragmaGO. Po złożeniu wniosku online po prostu otrzymasz pieniądze na wskazane konto. Dzięki temu opłacisz zobowiązania w terminie, co dodatkowo zapewni Twojej firmie wiarygodność (np. jeżeli szukasz inwestora).

Kwotę rozłożysz na wygodne raty (3-12), więc nie musisz opłacać całości jednorazowo. To wygodne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy np. z powodu chwilowego zastoju mają kłopot z zapłaceniem bieżących podatków. 

Finansowanie zakupów

Na horyzoncie czeka duży klient, ale nie masz środków np. na materiały, by wykonać projekt od razu? Szybko potrzebujesz pieniędzy na konkretne zakupy firmowe, bo pojawiła się atrakcyjna promocja? Wiesz, że ceny niektórych artykułów już niedługo pójdą w górę i chcesz kupić zapas, ale nie masz gotówki?

W Twoim przypadku sprawdzi się finansowanie zakupów. To usługa, która polega na opłaceniu przez PragmaGO faktury kosztowej nawet do 100 tys. zł. Później spłacasz zakupy w wygodnych ratach (3-24). Dzięki temu nie musisz czekać z wykupieniem tego, co jest Ci akurat potrzebne – wygodnie i szybko realizujesz swoje cele biznesowe.

Wszystkie opcje finansowania w PragmaGO są dostępne online – dzięki temu nie musisz tracić czasu na zbędne formalności czy spotkania. Wszystko załatwisz wygodnie przez stronę internetową oraz intuicyjny formularz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach finansowych PragmaGO? Sprawdź stronę https://pragmago.pl/ i poczytaj o najlepszych rozwiązaniach dla Twojej firmy, dzięki którym rozwiniesz biznes – bezpiecznie i wygodnie.

Udostępnij